• english
 • polski
 • patroni

  Polish Java User Group

  Polish Java User Group jest organizacją zrzeszającą programistów i entuzjastów technologii Java. Głównym celem grupy jest popularyzacja Javy, związanych z nią technologii oraz innych nowoczesnych metodologii tworzenia systemów informatycznych. Działając od 1999 roku mogą poszczycić się m.in.: organizacją kilku konferencji w tym dwóch z udziałem Bruce’a Eckela. Pierwsze polskie wydanie “Thinking in Java” to także jeden z ich projektów. Aktualnie pracują nad nową wersją serwisu www.java.pl. W najbliższych czasie rozpoczną w Krakowie cykl spotkań z gośćmi z kraju i zagranicy, którzy będą prezentować najnowsze osiągnięcia z zakresu technologii Java.
  Aktywnie wspierają organizację tegorocznej konferencji Java Developers Day.

  Software Developer’s Journal (poprzednio Software 2.0) jest miesięcznikiem
  (wersja polska zawiera płytę CD/DVD). Nakład 6000 egz.

  Nasi czytelnicy to głównie programiści, którzy liczą, że dostarczymy im gotowe rozwiązania, oszczędzając im czasu i pracy. Jesteśmy czytani przez tych, którzy chcą być na bieżąco informowani o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie IT i nie chcą, żeby jakiekolwiek istotne wydarzenia umknęły ich uwadze. Aby zadowolić naszych czytelników, prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania, jak i starsze, sprawdzone technologie. Rozumiemy, że kluczowym pytaniem jest jak, dlatego wszystkie kwestie teoretyczne są ukazane za pomocą jasnych, praktycznych przykładów i kompletnych projektów. Docieramy do ludzi, którzy traktują swój zawód jak pasję; jeżeli chcieliby Państwo zaprezentować swój produkt tym, którzy powinni się o nim dowiedzieć, to Software Developer???s Journal jest doskonałym środkiem przekazu informacji o narzędziach programistycznych, zarządzaniu cyklem życia aplikacji, rozwiązaniach bazodanowych, książkach IT, itp.

  Polish Agile User Group

  Polish Agile User Group to grupa entuzjastów metodyk z rodziny Agile i praktyk z nimi związanych. Skupiamy się na tworzeniu oprogramowania i zarządzaniu projektami z wykorzystaniem w.w. Spotykamy się regularnie, organizując prezentacje, wykłady i warsztaty. Więcej informacji: http://www.agile.org.pl

  Inicjatywa “IT w Krakowie” jest prowadzona przez nieformalną i niezależną grupę osób, która ma za zadanie integrację, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie.

  INTERIA.PL

  Spółka INTERIA.PL S.A. powstała w sierpniu 1999 r. jako wspólne przedsięwzięcie lidera polskiego rynku informatycznego firmy Comarch S.A. oraz największej polskiej stacji radiowej RMF FM. W 2001 roku spółka zadebiutowała na GPW w Warszawie (INT).

  Dzisiaj INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.

  INTERIA.PL jest wiodącym podmiotem na polskim rynku reklamy, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych INTERIA.PL korzystają największe polskie przedsiębiorstwa wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm.

  Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl

  JetBrains

  Proidea